Akıllı Çiftçi
16 Ağustos 2021
AŞIRI KULLANILMIŞ LOGO TASARIMLARI
29 Ocak 2022
Show all

Turizm’de Harput (KDY)

Bu sayfadaki eserin arka kapağına aşağıdaki yazımızı ekledik.

Harput, tarih ve kültür zenginlikleri ile turizm potansiyeli bakımından üstünlüklere sahip önemli bir tarihi kent olma özelliği taşımaktadır.

Dört bin yıllık tarihi geçmişinde, edindiği kültürel zenginlikleri nedeniyle UNESCO dünya mirası geçici listesinde bulunan Harput, kültür ve inanç turizmi açısından pek çok avantajı bünyesinde barındırmaktadır.

Harput’u kültür ve inanç turizmi açısından güçlü kılan Harput Kalesi, tarihi camileri, kiliseleri, hamamları, geleneksel kültürevleri, konakları, çeşmeleri, musikisi, folkloru, zengin mutfak kültürü ile önemli üstünlüklere sahiptir.

Kitap satış linki:

Satın Al

—————————

Tercih etmeniz halinde, eserinizin baskı öncesi mizanpaj ve kapak tasarımı yapılmaktadır.

Başvurmadan önce; eserinizin Word dosyası (.docx uzantılı dosya tavsiye edilir) -ve varsa içerikteki görseller yeterlidir. Kitap yurdu Editörleri inceleme sonucunda baskı dosyaları için sizi yönlendireceklerdir.

Kitabınızı yayınlamak için aşağıdaki detaylardan sonra mizanpaj ve kapak tasarımı yaptırınız.

1- Eser Detay Bilgileri

2- Eser Detay Bilgileri

3- Yazar Detay Bilgileri

4- Baskı Detay Bilgileri

5- Eser Onay

Bu aşamadan sonra eseriniz incelenecek ve size bilgi verilecektir.

KDY (Kitapyurdu Doğrudan Yayıncılık) kitaplarınızı basılı olarak ücretsiz şekilde yayınlayabilir, siz de kitapyurdu.com sayesinde milyonlarca okura hiçbir zahmete girmeden ulaşabilirsiniz.

KDY hiçbir şekilde yazarlardan ücret talep etmez, yayına hazır gönderilmiş, yasal ve etik açıdan sorun içermeyen tüm dosyaları kitaplaştırır.

Kitabınız basılsın diye ücret ödemeye son. KDY ile size kalan sadece yazmak. Yayına hazır dosyalarınız için tek yapmanız gereken başvurmak. Yasal süreç tamamlanır tamamlanmaz 72 saat içinde kitabınız kitapyurdu.com’da satışa sunulmuş olacak.

WeCreativez WhatsApp Support
Sorularınızı yanıtlamak için buradayım?
Merhaba, yardım ister misiniz?