AŞIRI KULLANILMIŞ LOGO TASARIMLARI

Necip Taha > Blog > Genel > AŞIRI KULLANILMIŞ LOGO TASARIMLARI

Aşırı kullanılan Logo tasarımları

Bu gönderi en çok kullanılan logo tasarımlarını içerecek. Profesyonel olmayan tasarımcılar çoğunlukla bu tasarımları tekrar tekrar kullanırlar.

Aşırı kullanılmış Girdap logosu:

Profesyonel olmayan tasarımcıların çoğunlukla şirket adınızı girdap içine koydukları düzenlenebilir bir dosyası vardır.

Yarım daire içinde Aşırı Kullanılmış El Yazısı Yazı Tipi ve El Yazısı yazı tipi üst üste binen Sans Serif Yazı Tipi:

Bu el yazısı yazı tipi, 2021’de en çok kullanılan yazı tipidir. Günümüzde bu bir numaradır Profesyonel olmayan tasarımcılar sadece şirketinizin adını yazın. Sahte tasarımcılar çoğunlukla hem el yazısı hem de sans serif yazı tipleri için düzenlenebilir dosyalara sahiptir, Şirket adınızı yazmanız sadece birkaç saniye sürer ve tasarım hazırdır.

aşırı kullanılmış-1

 

Aşırı Kullanılmış El Yazısı Yazı Tipi:

Bu el yazısı yazı tipi çok fazla kullanılıyor. Profesyonel olmayan tasarımcılar her zaman şirket adınızı bu yazı tipiyle yazarlar.

Genel Swoosh’lar:

Daire swoosh’ları çok fazla kullanılıyor. Profesyonel olmayan tasarımcılar her zaman şirketinizin adını yazar ve etrafına bu swoosh’ları koyar. Bu tasarım maketlere çok çekici bir görünüm kazandırır.

Aşırı Kullanılmış Lombok yazı tipi Logoları:

Lombok yazı tipi, etnosentrik yazı tipine benzer şekilde çok fazla kullanılan yazı tipidir. Profesyonel olmayan tasarımcılar, müşterilerine bu yazı tipini kullanarak şirket adını yazarlar.

Circle Connected ve Generic etnosentrik yazı tipi logoları:

Şirket Adıyla Bağlantılı Daire ve Dikdörtgen:

Bu tür tasarımlar, şirket adının bir daire veya dikdörtgen içinde yazıldığı ve alfabelerinden herhangi ikisinin onu iki farklı parçaya bölmek için daire veya dikdörtgen ile birleştirildiği durumlarda çok fazla kullanılır.

Genel Yazı Tipi Logosu.

Bu tür logolar çoğunlukla “etnosentrik” adlı çok yaygın bir yazı tipi içerir. Bu yazı tipi, şirket kısaltma logosunu tasarlamak için kullanılır. Etnosentrik yaygın olarak kullanılan ve çok eski bir trend.
Jenerik tasarımcılar bu amaçla çoğunlukla harfleri birleştirir, daireler veya dikdörtgenler kullanır.

Genel Swoosh Logosu.

Bu tür logolar, şirket adının herhangi bir yerine bir swoosh işaretinin yerleştirildiği yerlerde çoğunlukla aşırı kullanılır. Çoğunlukla Harfler K,M,N,X ve Y .

Yarım Dolu Dikdörtgen Logo tasarımı.

Bu, şirket adının iki parçaya bölündüğü, yarı parça içi dolu dikdörtgen ve yarı parça içi boş dikdörtgen olan en çok kullanılan tasarımdır.

İki uçtan bağlanan daire içindeki şirket baş harfleri:

Bu, şirket adının baş harflerinin bir daire içinde yazıldığı ve hem ilk hem de son harfin daire yatılı ile bağlantılı olduğu en çok kullanılan tasarımdır.

Mektup Bölücü:

Çoğunlukla isimlerinde N , H veya X Harfi olan firmalar logoları isimlerini iki farklı renk parçasına bölerek göreceklerdir .

Genel Çerçeve:

Bu, şirket adının farklı renkler kullanarak kare veya dikdörtgen çerçeveye yerleştirildiği en çok kullanılan tasarımdır.

 .

 Bu bağlantıyı paylaşmakta özgürsünüz. Kopyalamak değil.
Not : Bu Blog ticari amaçlı değildir. Bu blog sadece genel logo tasarımlarından kaçınmak için insanlar arasında farkındalık yaratmak içindir.