Turizm’de Harput (KDY)

Necip Taha > Blog > Kitap Mizanpajları > Turizm’de Harput (KDY)

Bu sayfadaki eserin arka kapağına aşağıdaki yazımızı ekledik.

Harput, tarih ve kültür zenginlikleri ile turizm potansiyeli bakımından üstünlüklere sahip önemli bir tarihi kent olma özelliği taşımaktadır.

Dört bin yıllık tarihi geçmişinde, edindiği kültürel zenginlikleri nedeniyle UNESCO dünya mirası geçici listesinde bulunan Harput, kültür ve inanç turizmi açısından pek çok avantajı bünyesinde barındırmaktadır.

Harput’u kültür ve inanç turizmi açısından güçlü kılan Harput Kalesi, tarihi camileri, kiliseleri, hamamları, geleneksel kültürevleri, konakları, çeşmeleri, musikisi, folkloru, zengin mutfak kültürü ile önemli üstünlüklere sahiptir.

Kitap satış linki:

[button title=”Satın Al” link=”https://www.kitapyurdu.com/kitap/turizmde-harput/602255.html” target=”_blank” align=”” icon=”” icon_position=”” color=”” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=””]

—————————

Tercih etmeniz halinde, eserinizin baskı öncesi mizanpaj ve kapak tasarımı yapılmaktadır.

Başvurmadan önce; eserinizin Word dosyası (.docx uzantılı dosya tavsiye edilir) -ve varsa içerikteki görseller yeterlidir. Kitap yurdu Editörleri inceleme sonucunda baskı dosyaları için sizi yönlendireceklerdir.

Kitabınızı yayınlamak için aşağıdaki detaylardan sonra mizanpaj ve kapak tasarımı yaptırınız.

WeCreativez WhatsApp Support
Sorularınızı yanıtlamak için buradayım?
Merhaba, yardım ister misiniz?